Зручність використання для утеплення у будівництві якісно вирізняє ЕКОІЗОЛ™ з-поміж інших альтернативних матеріалів, зокрема, пінополістеролу і мінеральної вати. Інсталяція ЕКОІЗОЛУ™ забезпечує надійну ізоляцію усіх тріщин, технологічних виїмок і пустот. При цьому необхідна товщина укладки ЕКОІЗОЛУ™ є значно меншою від згаданих вище матеріалів. Щоб підвищити термічну опірність приміщень, слід використовувати високоефективні теплоізоляційні матеріали з низьким коефіцієнтом теплопровідності. ЕКОІЗОЛ™ володіє найкращими теплозберігаючими властивостями з-поміж інших, представлених на нашому ринку теплоізолятів.

     Варто звернути увагу на те, що утеплювач ЕКОІЗОЛ™ являється двофункціональним теплоізолятом. З одного боку, він мінімізує втрати тепла і перешкоджає його виходу назовні будівлі. З іншого – не дозволяє у літню спеку розжареному повітрю понаднормово прогрівати внутрішні приміщення, таким чином позбавляючи необхідності нести витрати на охолодження системами кондиціонування. Саме тому утеплення Заливним пінопластом ЕКОІЗОЛ™ є оптимальним вибором, який забезпечує свою окупність і в зимову, і в літню пору року.

     І на останок – безпека. Чи знаєте Ви, що використання пінополістиролу (традиційного пінопласту) в будівництві суперечить  вимогам будівельних норм, адже він не має необхідного класу пожежної безпеки? Утеплена пінополістиролом будівля в разі займання горить, як факел, який дуже важко загасити.

     ЕКОІЗОЛ™ не горить, тому забезпечує вам не лише комфорт, а й надійну безпеку. Не говорячи вже про те, що ЕКОІЗОЛ™ не утримує вологу і має незначні бактерицидні властивості, а отже, унеможливлює виникнення грибкових поражень стін і плісняви. Чи бачили Ви, як виглядає через декілька років стіна після утеплення її пінополістиролом (традиційним пінопластом)? Штукатурка чорніє, осипається, зовнішній вигляд будинку сильно псується.

     Якщо не хочете мати таких проблем, бажаєте отримувати естетичне задоволення від своєї оселі та відчувати комфорт і безпеку, тоді обирайте ЕКОІЗОЛ™.

Всі статті

Call Now Button