Мало хто знає, що в «Розумній квартирі» чи «Розумному будинку» є схеми, за якими може функціонувати квартира чи будинок, так звані «сценарії». Що це таке? Які бувають «сценарії»? Для чого вони потрібні і на чому ґрунтуються? Про «Розумні квартири» і сценарії нам розповість представник інженерної компанії Теплоном™.

Управління системою «Розумна квартира».

Управління здійснюється за допомогою смартфона, планшета або настінної панелі. Система дозволяє управляти усім інженерним обладнанням: освітленням, опаленням, рекуперацією, вентиляцією, кондиціонуванням, контролює чи є протікання води, чи є витік газу. «Розумна квартира» керує шторами, відеоспостереженням, домофоном, кінотеатром і т.д.

Керування кліматом

Для управління мікрокліматом у квартирі необхідно лише виставити потрібну температуру. Система «Розумна квартира» сама подбає, коли ввімкнути кондиціонер або опалення. Якщо поставити давач якості повітря, то система автоматично буде вмикати рекуператор. Таким чином, мікроклімат у квартирі буде підтримуватися автоматично. Можна налаштувати кілька режимів роботи. Роботі клімат-контролю допомагають і штори на вікнах. Якщо мешканці відсутні, а на вулиці сонячна погода і температура в кімнаті почала підвищуватися, система сама закриває штори і переключиться на режим охолодження.

Система відеоспостереження

Система відеоспостереження та несанкціонованого проникнення буде оберігати Вашу квартиру від крадіжок та інших неприємних ситуацій. Завдяки віддаленому доступу можна переглядати зображення з камер в режимі реального часу. Ви завжди будете в курсі, що відбувається в квартирі або під’їзді, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі.

Захист від протікання

Основною відмінною характеристикою встановленої системи «Розумна квартира» є захист від протікання. Встановлюються давачі протікання в проблемних місцях (ванна, кухня туалет). У разі аварійної ситуації водопровідна система не буде повністю вимкнена, а буде вимкнена тільки та ділянка, де виявлено протікання води. Після цього Вам прийде сповіщення на Ваш смартфон про те, що неприємна ситуація усунена, витоку немає, що унеможливлює затоплення сусідів з нижньої квартири.

Мультирум і «Домашній кінотеатр»

Технологія мультирум, так звана «підзвучка» приміщень, призначена для створення фонової музики та чудового настрою. Технологія встановлена ​​у ванній кімнаті, кухні й інших житлових приміщеннях. Система дозволяє включати музику в окремо взятій кімнаті або в усіх відразу. «Домашній кінотеатр» – поєднання передових технологій обробки звуку Dolby Atmos, Aura 3D і Dolby Digital з широкоформатним екраном повністю занурить вас у світ кіно. Влаштовуйтеся зручніше і насолоджуйтеся переглядом улюблених фільмів.

Освітлення

У всіх приміщеннях квартири встановлені димери, завдяки яким регулюється яскравість освітлення. Наприклад, при задіяному сценарії «ніч», якщо Ви вночі встанете, щоб пройти в туалет, освітлення буде включатися не на максимум, а тільки на 20-30% яскравості, щоб яскраве світло не засліпило очі. Вимикання освітлення буде здійснюватись автоматично при відсутності руху, завдяки встановленим давачам руху.

Сценарна робота

Так звані «сценарії» створені для зручності та економії часу. Всі сценарії прописуються, виходячи з способу життя майбутніх мешканців. Розглядаються при цьому звички, вік, діти, захоплення і багато іншого.

Можливі сценарії квартири

У квартирі можуть бути запрограмовані наступні сценарії: «Солодких снів», «Доброго ранку», «Вечір кіно», «Я йду», «Я прийшов», «Сімейна вечеря» та інші. Всього лише одним натисканням на кнопку на смартфоні Ви зможете запустити цілий ряд функцій. Наприклад, «Я прийшов» – і спалахує секція освітлень в коридорі і передпокої, активується автоматичне керування кліматом за допомогою кондиціонерів та рекуперації, закриваються штори, якщо за вікном стемніло. «Сімейна вечеря» – основне освітлення у вітальні приглушується на 50%, вмикається світло над обіднім столом і барною стійкою, а телевізор і обладнання для домашнього кінотеатру вимикається або переходить в режим очікування. При відсутності мешканців автоматично відбувається активація сценарію «Я йду». При цьому вимикається освітлення і тепла підлога, клімат-контроль переходить на енергозберігаючий режим, що дозволяє істотно зменшити витрати на електроенергію.

Всі статті

Call Now Button