Ми всі звикли думати, що «Розумний будинок» – це комфорт. При цьому ми несправедливо забуваємо про економію коштів та безпеку майна. Але для цього необхідно професійно налаштувати саму систему «Розумний дім» чи «Розумна квартира».

Річ у тому, що в систему «розумний будинок» закладені функції, які гарантують комфорт, зручність й економію одночасно. Оптимально налаштувавши, наприклад, обігрів, систему кондиціонування та систему рекуперації на час відсутності мешканців, Ви отримаєте значну економію по енергоресурсах та коштах.
Крім цього, керуючи основними технічними приладами, в тому числі системою відеоспостереження, системою контролю доступу «Розумний будинок» не тільки гарантує безпеку в плані проникнення в будинок, але і забезпечить захист у побутовому плані, контролюючи системи протікання води та витоку газу. Розглянемо захист від протікання води: давачі, встановлені в так званих «мокрих зонах» (ванна кімната, кухня, туалет) автоматично перекривають ту зону, в якій відбулось аварійне протікання, не перекриваючи одночасно всю систему цілком. Разом з цим, Вам приходить сигнал на смартфон про те, що відбулось протікання, але вже в цей час «Розумний будинок» сам перекрив ділянку і Вам нема про що турбуватися. Якщо витік води може призвести до затоплення приміщення або нижніх поверхів, то витік газу може спричинити куди більш серйозні наслідки. Уникнути їх допоможе давач витоку газу.
Не варто забувати і про крадіжки! Тільки за перше півріччя попереднього року в МВС було зареєстровано понад 100000 проникнень в житло громадян, а в середньому по країні обкрадається 650 квартир на добу!
Всі ці ризики можуть бути зведені до мінімуму власниками систем «Розумний будинок» чи «Розумна квартира». Але, як будь-яка технічно складна система, «Розумний дім» вимагає тільки фахівців найвищої кваліфікації. Наші співробітники, маючи сертифікати світових виробників обладнання, завжди готові прийти на допомогу. Телефонуйте або залишайте заявку, і ми швидко та компетентно вирішимо всі поставлені Вами завдання.

Всі статті

Call Now Button