Як правильно утеплювати будівлі? До цього питання слід підходити комплексно. Неможливо досягнути бажаного результату «точковими» заходами.

     Втрати тепла відбуваються через теплопровідність стін, стелі, підлоги, а також вікон і дверей. Встановлення енергозберігаючих склопакетів, дверей з ізоляційними наповнювачами саме по собі не здатне розв’язувати проблему теплозбереження. Обов’язково необхідно подбати про стіни, підлогу і дах. На це вказує розмір площ даних конструктивних елементів, який в рази більший від площ вікон та дверей. Тому й тепловтрати власне через них – найбільші.

     Отож, для того, щоб досягти максимального ефекту енергозбереження та економії коштів, приміщення слід утепляти комплексно, подбавши про утеплення горища (власне через горище «втікає» до 80% тепла всього приміщення), утеплення стін, утеплення вікон (заміна звичайних вікон на склопакети), утеплення підлоги, утеплення дверей.

     Тільки при комплексному утепленні приміщення можна досягти максимальної економії на його опалення – 75% коштів.

     Ми пропонуємо нашим клієнтам завжди враховувати це при виборі конкретних варіантів утеплення. Альтернативи на сьогодні просто не існує.

Всі статті

Call Now Button