Ви помилково залишили кондиціонер увімкненим? Або вийшли з дому та забули запустити посудомийну машину? За допомогою системи «Розумний будинок» ці проблеми залишаться у минулому— домашня автоматизація гарантує повний контроль за усіма системами в домі.

Але справжній «Розумний будинок» — це не те житлове приміщення, де використовуються розумні термостати і колонки з голосовим керуванням. Все це — часткова автоматизація. «ТЕПЛОНОМ» створює систему взаємозалежних пристроїв, якими ви зможете керувати віддалено за допомогою смартфона. Ми допоможемо:

 • контролювати споживання електроенергії;
 • покращити комфорт завдяки індивідуальному налаштуванню світла, музики та температури;
 • налагодити управління будинком в реальному часі через смартфон;
 • підвищити безпеку завдяки інтуїтивно зрозумілому та безперервному управлінню функціями системи.

Наша мета — зробити основні функції житлового приміщення розумнішими, ефективнішими та зручнішими, а також допомогти Вам завжди бути на зв’язку зі своїм будинком. Монтаж системи «Розумний будинок» у Львові та інших містах Західної України допоможе зробити Ваше життя простішим, оптимізує споживання електроенергії та дозволить підвищити безпеку.

Чому за розумним будинком майбутнє

Дверний дзвінок, освітлення, опалення та водопостачання, і навіть затемнення вікон — завдяки новітнім технологіям ви можете контролювати всі ці функції віддалено за допомогою смартфона або планшета через підключення до Інтернету.

«Розумний дім» є технологічно просунутим середовищем, здатним спростити життя мешканців будинку. Основою системи є підвищення комфорту проживання та більшого енергоощадження.

В розумному будинку всі системи та пристрої пов’язані воєдино і можуть працювати в тандемі, обмінюючись даними. Вам не потрібно запускати кілька різних програм на телефоні, щоб керувати кондиціонером, подивитися зображення з камер відеоспостереження або увімкнути телевізор — все робиться з одного пульта, однієї програми або настінної/настільної панелі.

Технології розумної оселі можна впроваджувати в житлове приміщення поступово, приділяючи особливу увагу найважливішим аспектам. Якщо ваш пріоритет — закривати вікна лише голосовими командами, то можете почати з цього! Однак все частіше робляться спроби інтегрованої технології, що поєднує різні елементи в одному місці.

Відкрийте для себе найважливіші функції «Розумного будинку»

Комплекс різних датчиків, а також установка систем обліку споживання енергії, керування всіма домашніми пристроями та запобігання аварійних ситуацій, дозволить вам відчути новий рівень якості життя.

 • КОМФОРТ

Устаткування зонального керування кліматом. Автоматизація кондиціювання, опалення, котла та теплої підлоги для підтримки комфортної температури оптимізація витрати ресурсів.

 • БЕЗПЕКА

Комплексні системи відеоспостереження та автоматизованого запобігання проникнення сторонніх осіб до будинку.

Надійний захист від пожежі, затоплення або витоку газу.

«Розумний дім» керує протіканням води у всіх приміщеннях. Є можливість підключення до входів та виходів контролера “Розумного будинку” кранів перекривання води та Датчиків протікання води (затоплення особняка або сусідів знизу).

Система дозволяє запобігти витоку газу завдяки встановленню електромагнітного клапана та газового аналізатора. Захист полягає у подачі сигналу тривоги при виявленні небезпечної концентрації газу Датчиками витоку. Після цього відбувається перекриття подачі газу за допомогою спеціального клапана.

 • ЕКОНОМІЯ

Система «Розумний дім» відстежують споживання енергії та чітко вказують, які пристрої обходяться вам дорожче.

 • ПРОСТОТА

Легкість та зручність централізованого управління за допомогою пульта, смартфона або планшета — через мобільний додаток.

 • СТВОРЕННЯ АТМОСФЕРИ

Інтелектуальне управління роботою внутрішнього та зовнішнього освітлення, штор, жалюзі.

 • АУДІО І ВІДЕО МУЛЬТИРУМ

Розумне мультимедійне обладнання для розподілу сигналу відтворить необхідний аудіо або відеоконтент у будь-якому місці вашого будинку в будь-який час.

 • ДОМАШНІЙ КІНОТЕАТР

Інтуїтивно зрозуміле керування домашнім кінотеатром має великий функціонал і може здійснюватися натисканням однієї кнопки на пульті дистанційного керування.

«ТЕПЛОНОМ»: чому ми?

Крім управління світлом, шторами та музикою ми займаємося моніторингом електрики, енергоощадження та клімат-контролю. Наша компанія розробляє власні технологічні продукти, які забезпечують комфорт, безпеку та, у довгостроковій перспективі, економію. У нашому асортименті ви знайдете інтелектуальні прилади: від опалення та розваг до пристроїв, що підвищують безпеку.

Ми пройшли довгий шлях завдовжки 17 років, ставши потужною компанією, яка здійснює повний цикл проектування, встановлення та монтажу «Розумного будинку» під ключ у Львові та інших містах Західної України. Наші фахівці на реальному досвіді знають про плюси та мінуси кожної із систем домашньої автоматизації.

Ми поставляємо та встановлюємо системи управління, які поєднують всі функції розумної оселі в єдиному, простому у використанні інтерфейсі, щоб зробити будинки наших клієнтів простими і зручними у використанні.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 1. Повну консультацію по встановленню системи «Розумний будинок» підбору найбільш відповідного рішення, що дозволяє задовольнити всі вимоги.
 2. Професійний монтаж системи «Розумний будинок» у Львові. Працюємо також по всій Західній Україні.
 3. Гарантію безвідмовної роботи нашого обладнання.
 4. Професійну підтримку: дозвольте нам подбати про всі складнощі, поки ви будете насолоджуватися красивим, простим і захоплюючим розумним будинком!
Call Now Button