Ортофосфорна кислота 85% ціна за 1 кг. – 73грн

Ортофосфорна кислота, ортофосфатна кислота, фосфатна кислота   неорганічна сполука, кислота складу  Н3 P O4, яка утворює ряд солей ортофосфатів (фосфатів). За кімнатної температури є білою кристалічною речовиною, а при нагріванні до 42,35 °C перетворюється на безбарвну в’язку рідину.  При нормальних умовах ортофосфорна кислота являє собою безбарвну й розпливчасту на повітрі кристалічну сполуку із температурою плавлення +42 °С (65%-й розчин кислоти замерзає тільки при −85 °С). У твердому стані й у розчині молекули ортофосфорної кислоти асоційовані за рахунок водневих зв’язків, і тому концентровані розчини мають високу в’язкість.

На відміну від багатьох сполук Фосфору, ортофосфорна кислота не отруйна .

Густина — 1,87 г/см³. Температура плавлення 42,35 °С.

Застосовується для отримання мінеральних добрив, для створення захисних покриттів (фосфатування металів), у виробництві зубних паст, косметики та скла. Використовуєть в якості затверджувача при виробництві карбамідного пінопласту екоізол, піноізол.  А також для очищення металевих поверхонь і створення антикорозійних покриттів.

Ортофосфорна кислота зареєстрована як харчова добавка Е338 . Застосовується як регулятор кислотності у газованих напоях (на кшталт “Кока-кола” та “Пепсі”).

1л важить 1,75кг. Ціна за 1кг. 

Тех. характеристика

Call Now Button